Odchov 2019
Odchov 2019
Odchov 2018
Odchov 2018

ŠTĚŇATA

Letos ve druhé půlce roku 2020 plánujeme poslední 3.krytí naší Elišky. Rádi bychom potomky do červených barev, hledáme zatím vhodného krycího psa.

V říjnu roku 2019 jsme odchovaly vrh ze skvělého spojení Elišky a výstavně úspěšného Igora (Impish Smile Great Staffield). Oba jsou povahově výborní a zdraví psi.

Z tohoto spojení máme naší Amálii, která zůstala doma s Eliškou a dva psi Aricse a Alexe. Všichni jsou v žíhaných barvách a jsme moc zvědaví, jak porostou. V kontaktu jsme s oběma a majitelé manželé Klůcovi a rodina Rojtova se dokonce již připravují na první výstavy :) Mají naší plnou podporu.

V roce 2018 jsme poprvé zažily to štěstí odchovat ze zlatého spojení naší Elišky (Jabba Doo Great Staffield) a skvělého psa Tomby (Assilio Red Arow) dva krásné a zdravé potomky, fenku a pejska. Eliška byla skvělá matka a porod i péči zvládla výborně. S majiteli obou štěňat p.Čermákem a p.Novákem jsme v pravidelném kontaktu a tímto jim děkujeme za svědomitou péči, fotky a bezva komunikaci. Kyllian Gilleoin alias Atrei si ze své druhé výstavy odnesl titul V1,CAJC. Jsme na něj všichni hrdí :) a Kristinae Maya alias Mája je skvělým společníkem celé rodiny, což je pro nás moc důležité. 

NOVINKY 2019!!! 

27.10.2019 se nám ze spojení Jabba Doo Greatstaffield a Impish Smile Greatstaffield narodila 4 zdravá štěňátka, 2 holky a 2 kluci, všichni žíhaní s bílými znaky. Máme obrovskou radost, porod proběhl hladce a Eliška se výborně o potomky stará :) Rodokmeny obou rodičů, včetně jejich fotek a informací máme na hlavní stránce. Štěňata jsou  všechna rezervovaná.