Odchov 2019
Odchov 2019
Odchov 2018
Odchov 2018

ŠTĚŇATA

Letos v září roku 2020 plánujeme vrh "B" naší Elišky - Jabba Doo Greatstaffield. Rádi bychom potomky do červených barev, proto jsme vybrali úžasného psa Bárta - Talisman of Macy Gray. Na hlavní stránce máme informace krytí. Na tento vrh jsme moc zvědavý nejen my, ale i zkušení dlouholetí chovatelé :) 

V říjnu roku 2019 jsme odchovaly vrh ze skvělého spojení Elišky a výstavně úspěšného Igora - Impish Smile Great Staffield. Oba jsou povahově výborní a zdraví psi.

Áma a Alex Staňkov KVP 2020
Áma a Alex Staňkov KVP 2020

Z tohoto spojení máme naší Amálii, která zůstala doma s Eliškou a dva žíhané psi Aricse a Alexe, kteří jsou v nejlepších rukách u nových majitelů. Všichni se těší radosti a zdraví a jsme moc zvědaví, jak porostou. V kontaktu jsme se všemi a obě rodiny se dokonce již připravují na první výstavy :) Mají naší plnou podporu.

V roce 2018 jsme poprvé zažily to štěstí odchovat z červeného spojení naší Elišky (Jabba Doo Great Staffield) a skvělého psa Tomby (Assilio Red Arow) dva krásné a zdravé potomky, fenku a pejska. Eliška byla vyrovnaná a pečlivá prvorozenná matka a porod i péči zvládla výborně. S majiteli obou štěňat p.Čermákem a p.Novákem jsme v pravidelném kontaktu a tímto jim děkujeme za svědomitou péči, fotky a bezva komunikaci. Kyllian Gilleoin alias Atrei si ze své druhé výstavy odnesl titul V1,CAJC a dále se pohybuje v poli výstav. Jsme na něj všichni hrdí :) Je to pes, který se rád předvádí, je bezva parťák, rád cestuje se svými páníčky po světě a je naprosto bezkonfliktní. Kristinae Maya alias Mája je skvělým společníkem celé rodiny, což je pro nás moc důležité. Tato fenka byla od narození velký rebel, Atrej, maminka Eliška a my všichni z lidského světa jsme si s ní užili spousty legrace :))

Mája po pořádné procházce
Mája po pořádné procházce
Eliška a syn Atrei NVP Klatovy 2019
Eliška a syn Atrei NVP Klatovy 2019

ŠTĚŇATA 2019

27.10.2019 se nám ze spojení Jabba Doo Greatstaffield a Impish Smile Greatstaffield narodil vrh "A". 4 štěňátka, jedna holčička to bohužel přes veškerou naší péči nezvládla. Nakonec zůstala druhá fenka s námi doma a dva kluci šli do světa. Všichni jsou žíhaní s bílými znaky. Porod proběhl hladce a Eliška se výborně o potomky starala. Rodokmeny rodičů máme na hlavní straně.